قوانین و مقررات
نکات مهم در هنگام ثبت سفارش از ارزون فالوور:

** با خرید از ارزون فالوور و استفاده از خدمات آن اعلام میکنید که قوانین و شرایط استفاده را پذیرفته اید.

1- اگر سرویس مورد نظر شما در پلان ها موجود نیست از طریق تماس با ما تماس گرفته و سفارش دهید

2- پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه بانک منتظر بمانید تا مجددا به سایت بازگردید.

3- همواره سعی ما بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات شما را انجام دهیم ولی در مواردی اندک به علت قطعی سرورها ممکن است سفارش با کمی تاخیر انجام شود.

4- سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۲ شب ثبت شود، حداکثر تا صبح روز بعد انجام میشود.

5- برای انجام سفارش ها حتما صفحه را از حالت خصوصی (private) خارج کنید!

6- برای خارج کردن صفحه از حالت خصوصی (private) برنامه اینستاگرام را با گوشی باز کرده ، وارد قسمت تنظیمات (setting) شده و از آنجا حالت خصوصی (private) را خاموش نمایید.

7- در هنگام پر کردن فرم خرید لایک ، ویو و کامنت حتما لینک پست مورد نظر خود در اینستاگرام را در قسمت مربوطه وارد کنید.

8-برای کپی کردن لینک پست، پست مورد نظر را با برنامه اینستاگرام باز نموده و سپس از منوی پایین پست گزینه کپی لینک پست را انتخاب نمایید.

9-در صورتی که قصد خرید لایک ، ویو و کامنت برای چندین پست خود را دارید لازم است سفارش خود را برای هر پست جداگانه ثبت کنید.

10- ارزون فالوور تضمین نمیدهد که کاربرانی که شما را فالوو ، لایک ، کامنت و ویو میکنند عکس پروفایل ، پست و بیو داشته باشند.

11- ارزن فالوور تضمین نمیکند که فالوور های درخواستی بعد از اتمام سفارش شما را آنفالو نکنند ( میزان ریزش و ماندگاری به پیج شما بستگی دارد )

12- تحت هر شرایطی اگر اینستاگرام متوجه اضافه شدن هر نوع محصول ( فالوور ، لایک ، ویو ، کامنت ) شود و طی آپدیتی همه محصولات خریداری شده از ارزون فالوور را حذف کند ، هیچگونه تعهد و خسارتی بر عهده ارزون فالوور نیست

13 - از پذیرش هر گونه سفارشات مربوط به پیج های غیر اخلاقی و سیاسی معذوریم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از طریق بخش تماس با ما و سایر راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید


قانون بازگشت وجه:

– در صورتی که ما نتوانیم سفارش مورد نظر را به هر دلیلی از جمله خرابی سایت و سرور ها و … پایان برسانیم یا اینکه سفارش را اشتباه انجام دهیم مبلغ پرداختی شما کارت به کارت خواهد شد.
– ما بهترین فالوورهای موجود را ارسال میکنیم و تعدادشان ریزش نمی کند یا ریزش بسیار جزئی است ، از این رو به علت اینکه بعضی افراد قبلا از برنامه های افزایش فالوور یا جاهای دیگر فالوور گرفته اند و چون آن فالوورها ریزش میکنند لذا تشخیص اینکه فالوور های ریزش کرده از طرف ما یا آنهاست، ممکن نیست به همین دلیل بعد از انجام کامل سفارش اگر تعداد فالوور های شما بعد از مدتی کم شود هیچگونه خسارتی تعلق نخواهد گرفت.

© 2024 arzonfollower.ir